Nebylo to nejlepší zakončení školního roku...

29. června 2012 v 10:06 | Sui |  Diary
Zase jsem koukala na profil své nevlastní sestřičky :D Docela věrohodné, musím dodat :D

Myslela jsem, že dneska bude super den, ale zas tak super nebyl. Jasně, výzo a pak hurááá prázdniny, jenže...jsem se dozvěděla, že jsem měla být žákem třídy. Hned jsem věděla, že si ze mě o5 dělají srandu, protože nejsem natolik dobrá a oblíbená, abych se stala právem žákem třídy. Nevadilo mi, když to místo mě vzala Hanka. Vůbec. Učitelka z toho byla dost vytočená, protože takhle zakončovat školní rok...trapné,kluci!

Ale jsem docela v pohodě. Obyčejně mě to vezme, ale tentokrát pohoda, protože jsem šla s kámoškou ještě do města a kecali jsme, takže mě přivedla na jiný myšlenky...navíc jsou prázdniny, takže nemám nejmenší chuť se touhle ubohostí zabývat. Myslela jsem, že budou mít ti blbečkové trochu rozumu, když jsme v tom prváku. Asi jsem se spletla.

Už jsem se s kámoškama domlouvala, že bychom mohly něco podniknout, o prázkách. Volno mám ¨na začátku července a sprna, takže asi až v sprnu. Ach jo. Nechci strávit začátek prázdnin zavřená doma. Jenže ven jít nemůžeme jen ta, každá bydlíme v jiným městě...ale DOST! Nechám toho, už mám zase černý myšlenky. Jdu asi fotit komix na svůj druhý blog a trochu to tu zvelebit. Zatím bye
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama