Roztomilý škvrně

29. dubna 2013 v 14:20 | Sui |  Diary


Na víkend jsem jela k babičce - s rodiči. Já chápu, že mamka svojí mamku moc nemusí a že jí na ní vadí některý věci (co mě na mé mámě vadí věcí...), ale nemůže se přece celý víkend tvářit jako kdyby spolkla citron - vždyť je nevidí každý den. Měla by si to užít. No to je jedno.
Large
V sobotu jsme měli oslavu, protože v neděli jela tetka na závody. Ještě měli nějakou chlastačku z pátku na sobotu, takže tam byli její kamarádi a když jsme přijížděli ( asi ve tři) tak teprve odcházeli...pak jsme teda do sedmi slavili my a oni přišli zase :D Jsem zvědavá, jestli potom dojela (ne na koni, ale autem :D). To by šlo, ale byli jsme venku. Panebože, taková kosa! Stejně jsme šli potom dovnitř a babička pak spěchala na zprávy domů (jako by se nemohla kouknout tam - chacha!) a jeli jsme.

V neděli dopoledne jsme jeli do Jemník kouknout se na malýho Kubíka. Narodil se 31.12 a já ho ještě neviděla, protože jsem byla nemocná, když jsme tam měli naposledy jet. Je to vlastně syn mé sestřenice z druhého kolena - nejvzdálenější příbuzný, kterýho znám :D Ale je úžasnej! Jako že malý děti moc nemusím, ale byl kouzelnej. Asi 20 minut byl ukázkově hodnej a pak začal žvatlat, protože chtěl něco říct. Taky jsem ho dostala, ať si ho pochovám. Zatím není moc těžkej, ale na čtyřměsíčního je to pěknej cvalík! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama